Çocuklar Eğlenirken Öğrenecek, Sevgi Paylaştıkça Çoğalacak: Pastavilla Çocuk Tiyatro Günleri Başlıyor

Lezzetli ve inovatif ürünleriyle çağı yakalayan Türkiye’nin önde gelen üst segment makarna markası PASTAVILLA, çocukların eğlenirken öğrenebileceği bir sosyal sorumluluk projesini duyurdu.

 

Sevgi paylaştıkça çoğalacak!

Sevgi paylaştıkça çoğalacak!
 

Tiyatro oyununun amacı paylaşmanın önemini, güzelliklerin paylaştıkça çoğalacağını çocuklara aktarabilmek. PASTAVILLA bu oyun ile çocukların küçük yaşta tiyatro ile tanışmalarını ve sosyo-kültürel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.

 

Paylaşmak Güzeldir

Paylaşmak Güzeldir
 

Çocuk Tiyatro Günleri için özel yazılan “Paylaşmak Güzeldir” adlı oyuna katılım tamamen ücretsiz. Katılma koşulu olarak beklenen tek şey izleyicilerin bağışlamak için yanlarında bir kitap getirmeleri. Toplanan bu kitaplar Türkiye’nin her köşesindeki ihtiyaç sahibi okullara Köy Okulları Gelişim Derneği aracılığı ile ulaştırılacak.

 

Paylaşmak Güzeldir Sahne Hane Üsküdar’da!

Paylaşmak Güzeldir Sahne Hane Üsküdar’da!
 

“Paylaşmak Güzeldir” adlı PASTAVILLA’nın ilk çocuk oyunu 14 Nisan ve 16 Nisan 2022 tarihlerinde 13.00 ve 15.00’da ikişer seans ile Sahne Hane Üsküdar’da 3-8 yaş arası çocuklarla buluşacak. Yerinizi ayırtmak için Sahne Hane hesabına direkt mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/sahnehane_uskudar/

 

Köy Okulları Gelişim Derneği

Köy Okulları Gelişim Derneği
 

PASTAVILLA, bu harika sosyal sorumluluk projesini Köy Okulları Gelişim Derneği ile birlikte yürütüyor. Sizler de ihtiyaç sahibi okullarımıza projeden ayrı olarak yardım etmek isterseniz KOG’un web sitesi üzerinden online bağış yapabilirsiniz.